Monday, April 22nd, 2024 Church Directory

Becker High School B Honor Roll Semester 1

Grade 9

HOPE H. AMUNDSON
JASMINE R. ANDERSON
NOAH ARRIGONI
ANDREW D. BERGLUND
JAYNA BERNDT
CODY BERTHIAUME
COLE BERTHIAUME
BENJAMIN BLAD
COLLIN BLAD
JORDAN BONSANTE
LOGAN BOYER
JASON BOZYCH
JOSIAH CHRISTENSEN
SOPHIA CHRISTIANSON
KAYLA CHRISTOPHERSON
BRANDON CICHY
MITCHELL DALE
SIDNEY E. EICH
QADRY FAKHREDDINE
KALLEE J. FISHER
ZACK FISHER
JACKSON FLUCK
SARAH GARDING
KALLEY GOEBEL
ELLIE GOTH
ZACHARY HALVORSON
TANNER J. HAMMER
LARISSA HANSON
JAYLIN HILDEBRANDT
DANA JOHNSON
LOGAN KING
SARENITY KLEIN
NICOLE K. KNUDSEN
MARSHAL KRAMER
VICTORIA LAMBERT
TYLER LINDQUIST
JOSHUA LUDENS
JOSHUA LUMLEY
KELLI LUMLEY
LAUREN MARKLOWITZ
SAMANTHA MAY
MASON PLATZ
ISABELLE PROEFROCK
ABBEY M. ROBINSON
BRANDEN ROEMER
COLE SAKRY
MARIA SAKRY
TYLER SCHMIDT
TYLER SCHMITZ
ANDREW SCHNEIDER
ERIKA SOYRING
LOGAN J. STEFFEN
LOGAN STICHA
APRIL TACK
SOPHIE WEBERG
MARIAH ZERWAS
 
Grade 10
 
PAIGE ARTMANN
BRIANA M. BAUMGARTNER
NICHOLAS J. CENCER
KAILEY A. CLEAVER
TALIA A. COX
JUDEA L. DEMARIS
GABRIEL DERTINGER
MADISON L. DIEMERT
HAILEY FITZPATRICK
SYDNEY GAMMON
BAILEY GILCHRIST
ASHLEY L. GRAAF
MEGAN GRAFTAAS
CODY GRUENHAGEN
ARIANA M. HEMPHILL
KALIE JERGENS
EMILY H. JOHNSON
MATTHEW JOHNSON
NOAH JOHNSON
NOAH D. KASPER
MILAN KENT
ALLISON KLUGE
NOAH KNICK
KADE D. KNUTSON
CHRISTINA L. KOTTEN
MORGAN KRAMER
DYLAN J. LAUDENBACH
CHLOE MADSEN
JOHN MANN
COURTNEY A. MARTINDALE
ANNA I. MILLER
ABBIGAIL MORRELL
EVA NORBY
OLSEN E. PANCOAST
BRETT S. PARSON
BEAU PAULY
DAVID S. PECKSKAMP
LORENZO PINGUE
ISAAC J. POPP
DILLON RADUNZ
ISAIAH RATHBUN
WHITNEY A. RAYGOR
COLTON REITER
TABITHA RICE
HUNTER SABLE
MATTHEW SANDERSON
KYLE SCHROEDER
ERIKA L. SCHWARTZ
JONATHAN SCHWARTZ
EMILY SKELTON
MICHAEL D. SOGARD
ISAAC ST CYR
ANDREW STANGER
ZACKERY STATZ
TARUNA SURUJPAUL
MACKENZIE SWANSON
HANNAH V. TAYLOR
VICTORIA VAN LITH
NICHOLAS VIEAU
AUSTIN VIGDAL
PAYTON WILLIAMS
MATTHEW YOERG
 
Grade 11
 
MEGAN L. ALBERTSON
LINDSEY E. BALOUN
BLAKE BARTHEL
SYDNEY BENDA
BRITTANY BODIEN
ANDRE M. BOMBARDIER
KATHERINE CANTIN
JACOB CHARBONNEAU
CORY CHRISTOPHERSON
NICHOLAS COTTON
ELIZABETH A. DAHLEN
SARA ENG
ADAM EWALD
HAYDEN FASSLER
CODY FERRIS
ADAM J. FISHER
MATTHEW FRANCE
LOGAN GALLUS
TUCKER GASPERLIN
DANIELLE GIRTZ
SARA GRETSCH
TIMA GUCHIKOV
KIRSTIN GUNDERSON
ALEXANDER HANSEN
TYLER HAUS
AUNDRIA L. HOWARD
SHELBY HUEBERT
KALLEY JACKSON
ANDREW JOHNSON
MATTHEW JOHNSON
JOLEEN KLINKER
CARLEE KOBOW
CAMERON KOLBINGER
ALEXANDRA A. LAUDENBACH
LINDSEY LORETTE
ALYSSA LUDENS
ZACHARY LUMLEY
DESIRAE MATHIOWETZ
MIKAYLA R. MATTSON
KRISANDRA MCLAUGHLIN
MEGAN MURPHY
COLE NEU
ISABELLE NORHEIM
RACHEL PENA
JOSEPH PERRY
ADRIAN F. POP
ABIGAIL M. PUNTON
ADAM RASMUSSEN
COLIN SACKETT
MICHAEL SAKRY
DALTIN SCHMITZ
CAROLYN SCHNEIDER
KAITLYN SUCKERT
ELLEN TABAKO
REBECCA TRIPP
JASMINE T. TUBBS
MICHAEL VELDMAN
NATHAN VOIGT
MELANIE WELLE
ERIC WILSON
DEXTER WOLTMAN
 
Grade 12
 
SAMANTHA ABFALTER
COLTON ANDERSON
KALLEY ATHMANN
BRETT BARSODY
MACKENZIE K. BOISJOLIE
TRICIA BOLIN
JESSICA BUE
HEIDI CORRIGAN
MEGAN L. COTA
JONATHON CROWLEY
AARON D. DEVALL
JASON DILLY
JAKE DOETKOTT
JORDYN E. EDLING
ASHLEY ERNST
DANIEL FAHSL
TYLER FRANCE
KIRSTEN E. GARDING
MADISON GEDDE
CHRISTOPHER GIZZI
LEE HAECHERL
THOMAS H. HAMMER
SHELBY JOHNSON
MADISON KEALY
ZACHARY KERZMAN
EMILY KNUDSEN
SAMANTHA M. KRITZECK
MIKAYLA KYDD
SHELBY LIESER
ASHLEY MARX
SABRINA MAY
MARISSA MOELLER
PAIGE R. MONSON
ASHLEY NEUWIRTH
MATTHEW NOVAK
CLAY O'NEIL
ZACHARY T. OESTREICH
BRANDON S. PEARCE
SOPHIA PISCO
KYLE PUCKETT
LAUREN REISEM
WILLIAM ROLF
DYLAN SAKRY
CHRISTOPHER B. SASSEN
KALEB SCEPUREK
KASEY M. SCHALL
LUKAS D. SCHMITZ
OPHIELLIA G. SCHULTZ
DANA SLOMINSKI
AUSTEN SOARE
TANNER STEWART
LUCAS THORN
SABRINA TIEMENS
NICOLAS VALERIUS
KATELYN R. VECHES
ZACHARY VIEAU
DALTON WAGNER
BRANDY WATERCOTT
MIKAELA L. WIEBER